- Etusivu
- Vinyylilattia
- Vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Pergo
- Pergo:n poistuvat vinyylit
Kategoriat
- Bambulattiat
- BeefEater-kaasugrilli
- Lattialämmitys & LVI
- Korkkilattiat
- Laminaattilattiat
- Linoleumilattiat
- Matot
- Neulahuopa ja messumatot
- Hoitotuotteet
- Loppuerät & hyvät tarjoukset
- Kalanruotoparketti & sauvaparketti
- Tarvikkeet
- Puulattiat
- Mattoelementit
- Terassilaudat
-
Vinyylilattia
-
Vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Gulvlagerets edullinen vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Pergo
- Moland vinyylilankut & kalanruoto
- Parador-vinyylilukkoponttilattia
- Timberman Novego vinyylilankku
- Meltex Luksus Vinyl
- Wallmann
- Everfloor SPC vinyl klikgulv
- Migadan LVT vinyl klik
- Tarkett
- Ter Hürne Soya Luxury Vinyl
- BerryAlloc vinyyli
- Scandinova XpertPro
- Vinyl til vådrum
- Vinyl Loose Lay
- Vinylgulve til limning
- Forbo Skridsikker vinyl
-
Vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Lattianäytteet
- Tekonurmet
- Designlattiat
- Fodpanel, clipsfræsning og MDF-kerne
- TOP
- Työkalut
Tarkenna hakua
Topsælgere
-
55%
-
48%28.07 EUR / kpl 1m252.57 EUR / kpl pakkaus101.38 EURSäästät:26.06 EUR / kpl 1m248.81 EUR / kpl pakkaus
-
22.43 EUR / kpl 1m263.69 EUR / kpl pakkaus
-
33%22.43 EUR / kpl 1m262.12 EUR / kpl pakkaus92.22 EURSäästät:10.87 EUR / kpl 1m230.10 EUR / kpl pakkaus
-
44%22.43 EUR / kpl 1m241.49 EUR / kpl pakkaus73.88 EURSäästät:17.51 EUR / kpl 1m232.39 EUR / kpl pakkaus
-
55%22.43 EUR / kpl 1m249.33 EUR / kpl pakkaus110.38 EURSäästät:27.76 EUR / kpl 1m261.05 EUR / kpl pakkaus
Pergo:n poistuvat vinyylit
Kategoriasta Pergo:n poistuvat vinyylit löydät erikoiserät ja poistuvat vaihtoehdot erittäin edullisin hinnoin. Kyseessä on erilaisia tyyppejä ja malleja, jotka eivät enää kuulu vakiovalikoimaan, mutta joissa on silti tuttu Pergo-laatu.
Valikoima koostuu useista eri vaihtoehdoista, ja voit lukea lisää yksittäisestä tyypistä, väristä ja spesifikaatiosta suoraan kyseisen tuotteen kohdalta. Varastosaatavuus voi vaihdella, emmekä aina voi taata, kuinka monta pakettia on jäljellä – joten jos löydät suosikkisi, kannattaa toimia heti.
Tässä sinulla on siis mahdollisuus tehdä hyvä ostos Pergo-vinyylilattioista niin kauan kuin tavaraa riittää.
55%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
49.33 EUR
/ kpl
pakkaus
110.38 EUR
Säästät:
27.76 EUR
/ kpl
1m2
61.05 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
22.43 EUR
/ kpl
1m2
63.69 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
33%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
62.12 EUR
/ kpl
pakkaus
92.22 EUR
Säästät:
10.87 EUR
/ kpl
1m2
30.10 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
44%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
41.49 EUR
/ kpl
pakkaus
73.88 EUR
Säästät:
17.51 EUR
/ kpl
1m2
32.39 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
55%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
41.94 EUR
/ kpl
pakkaus
93.97 EUR
Säästät:
27.83 EUR
/ kpl
1m2
52.03 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
48%
28.07 EUR
/ kpl
1m2
52.57 EUR
/ kpl
pakkaus
101.38 EUR
Säästät:
26.06 EUR
/ kpl
1m2
48.81 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
39.70 EUR
/ kpl
1m2
84.55 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!