- Etusivu
- Vinyylilattia
- Vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Pergo
- Pergo udgående vinyler
Kategoriat
- Bambulattiat
- BeefEater-kaasugrilli
- Lattialämmitys & LVI
- Korkkilattiat
- Laminaattilattiat
- Linoleumilattiat
- Matot
- Neulahuopa ja messumatot
- Hoitotuotteet
- Loppuerät & hyvät tarjoukset
- Kalanruotoparketti & sauvaparketti
- Tarvikkeet
- Puulattiat
- Mattoelementit
- Terassilaudat
-
Vinyylilattia
- Vinyylilattia klik-järjestelmällä
- Vinyl til vådrum
- Vinyl Loose Lay
- Vinylgulve til limning
- Forbo Skridsikker vinyl
- Lattianäytteet
- Tekonurmet
- Designlattiat
- Fodpanel, clipsfræsning og MDF-kerne
- TOP
- Työkalut
Tarkenna hakua
Topsælgere
-
55%
-
48%28.07 EUR / kpl 1m252.57 EUR / kpl pakkaus101.38 EURSäästät:26.06 EUR / kpl 1m248.81 EUR / kpl pakkaus
-
22.43 EUR / kpl 1m263.69 EUR / kpl pakkaus
-
33%22.43 EUR / kpl 1m262.12 EUR / kpl pakkaus92.22 EURSäästät:10.87 EUR / kpl 1m230.10 EUR / kpl pakkaus
-
44%22.43 EUR / kpl 1m241.49 EUR / kpl pakkaus73.88 EURSäästät:17.51 EUR / kpl 1m232.39 EUR / kpl pakkaus
-
55%22.43 EUR / kpl 1m241.94 EUR / kpl pakkaus93.97 EURSäästät:27.83 EUR / kpl 1m252.03 EUR / kpl pakkaus
Pergo udgående vinyler
I kategorien Pergo udgående vinyler finder du restpartier og udgående varianter til ekstra skarpe priser. Det drejer sig om forskellige typer og designs, som ikke længere indgår i det faste sortiment, men som stadig har den velkendte Pergo-kvalitet.
Der er tale om blandede varianter, og du kan læse mere om den enkelte type, farve og specifikation direkte på det enkelte produkt. Lagerbeholdningen kan variere, og vi kan ikke altid garantere, hvor mange pakker der er tilbage – så finder du en favorit, kan det være en god idé at slå til med det samme.
Her har du altså muligheden for at gøre et godt køb på Pergo vinylgulve, så længe lager haves.
55%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
49.33 EUR
/ kpl
pakkaus
110.38 EUR
Säästät:
27.76 EUR
/ kpl
1m2
61.05 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
22.43 EUR
/ kpl
1m2
63.69 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
33%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
62.12 EUR
/ kpl
pakkaus
92.22 EUR
Säästät:
10.87 EUR
/ kpl
1m2
30.10 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
44%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
41.49 EUR
/ kpl
pakkaus
73.88 EUR
Säästät:
17.51 EUR
/ kpl
1m2
32.39 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
55%
22.43 EUR
/ kpl
1m2
41.94 EUR
/ kpl
pakkaus
93.97 EUR
Säästät:
27.83 EUR
/ kpl
1m2
52.03 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
48%
28.07 EUR
/ kpl
1m2
52.57 EUR
/ kpl
pakkaus
101.38 EUR
Säästät:
26.06 EUR
/ kpl
1m2
48.81 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!
39.70 EUR
/ kpl
1m2
84.55 EUR
/ kpl
pakkaus
Ilmainen toimitus!